....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizden Haberler

 

 

 

 Online Kataloglar

 

 Ağır Yük Katalog
 Dekoratif Katalog
 Market Katalog

 

 

 

 

 

 


1989 Yılında Ege Anten deposu adı altında kurulan firmamız 1997 yılından bu güne PAZARCIOĞLU PLASTİK METAL ANTEN TABELA MOBİLYA RAF SİSTEMLERİ SAN.ve. TİC.LTD.ŞTİ. Olarak üretimine devam etmektedir.85,90 ve 100 Cm. Off  Set çanak anten üreten firmamız diğer bir ürün çeşidi olarak 7 Model Terrestrial ( Çatı-Balkon ) ve 3 Model Tv Üstü oda içi anten üretmektedir.Ayrıca  4 model CRT Tv duvar konsolu ve 7 Model LCD_PLAZMA duvar konsolu da üretim çeşidimiz içinde bulunmaktadır.DİZAYN markası ile satışa sunduğumuz ürünlerimiz özellikle Profesyonel işbirlikçilerimiz olan Teknik servisler ile bilinçli ve titiz  nihai tüketicilerin birinci tercihidir..

Raf sektörü ile ilgili olarak  Sanayi tipi Ağır yük,Orta ve Hafif yük raflar,Çelik raf,Arşiv rafları, Süpermarket rafları  imalatı gerçekleştirmekte olan firmamız,  dekoratif metal,ahşap ve lake ürünler ile ,ayakkabı ve  konfeksiyon mağazaları dekorasyonu, elektrik , elektronik mağazaları, eczane, parfümeri,bijuteri mağazaları dekorasyonu ve tekstil fabrika donanımları imalatını yapmaktadır.

Ar-ge çalışmalarına  önem veren firmamız, 2008 yılının ilk yarısında  mevcut makine parkına yeni ilaveler yaparak  raf sektörünün ihtiyacı olan mamul çeşidini arttırmış ve Türkiye genelinde satışını gerçekleştirmek üzere pazarlama departmanı oluşturarak uygun fiyat ve yüksek kalitedeki mamullerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Firmamız  dekorasyon konusundaki uzman kadrosu ile, Türkiye genelinde kendine özgün tasarımlarıyla  , anahtar teslimi dekorasyon ve montaj işleri konusunda düşündüklerinizi gerçeğe dönüştürmeye  bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün standardını  yükseltmeye ve sizlerle birlikte daha büyük başarıların altına imzasını atmaya devam edecektir. 

...

Yeni Sayfa 1

Pazarcıoğlu Plastik Metal Anten Tabela Mobilya Raf Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.