....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizden Haberler

 

 

 

 Online Kataloglar

 

 Ağır Yük Katalog
 Dekoratif Katalog
 Market Katalog

 

 

 

 

 

 


1989 Yılında Ege Anten deposu adı altında kurulan firmamız 1997 yılından bu güne PAZARCIOĞLU PLASTİK METAL ANTEN TABELA MOBİLYA RAF SİSTEMLERİ SAN.ve. TİC.LTD.ŞTİ. Olarak üretimine devam etmektedir.

Raf sektörü ile ilgili olarak  Sanayi tipi Ağır yük,Orta ve Hafif yük raflar,Çelik raf,Arşiv rafları, Süpermarket rafları  imalatı gerçekleştirmekte olan firmamız,  dekoratif metal,ahşap ve lake ürünler ile ,ayakkabı ve  konfeksiyon mağazaları dekorasyonu, elektrik , elektronik mağazaları, eczane, parfümeri,bijuteri mağazaları dekorasyonu,Araç İçi Raf Sistemleri ve Tekstil fabrika donanımları imalatını yapmaktadır.

Ar-ge çalışmalarına  önem veren firmamız, 2008 yılının ilk yarısında  mevcut makine parkına yeni ilaveler yaparak  raf sektörünün ihtiyacı olan mamul çeşidini arttırmış ve Türkiye genelinde satışını gerçekleştirmek üzere pazarlama departmanı oluşturarak uygun fiyat ve yüksek kalitedeki mamullerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Firmamız  dekorasyon konusundaki uzman kadrosu ile, Türkiye genelinde kendine özgün tasarımlarıyla  , anahtar teslimi dekorasyon ve montaj işleri konusunda düşündüklerinizi gerçeğe dönüştürmeye  bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün standardını  yükseltmeye ve sizlerle birlikte daha büyük başarıların altına imzasını atmaya devam edecektir. 

...

Yeni Sayfa 1

Pazarcıoğlu Plastik Metal Anten Tabela Mobilya Raf Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.